İptal, İade ve Teslimat Politikaları

İade:

100% müşteri memnuniyeti amaçlayan www.sabuncuklar.com, kendi tarafından kaynaklanan hataları hemen telafi eder ve ürünün yenisini hazırlayarak bedelsiz olarak alıcıya gönderir.

Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, Cayma Hakkı şart ve koşulları gereğince, Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İptal:
Siparişinizi verişinizin sonrasındaki 24 saat içinde siparişinizin iptalini isteyebilirsiniz. Sipariş iptali tarafımızdan yapılmaktadır. İptal işlemi için telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Teslimat:
www.sabuncuklar.com şu anda yalnızca Türkiye sınırları içinde bulunan adreslere gönderim yapmaktadır ve taşıma prosedüründeki çözüm ortağı Sürat Kargo’dur.
Özel durumlar dışında www.sabuncuklar.com üzerinden sipariş edilen ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren 1,5-2 hafta içerisinde kargo firmasına teslim edilir.
Nakliye ücreti, ödemeniz sırasında kargo ücreti adı altında websitesi üzerinden tahsil edilmektedir. Adresinize ürün teslimatı sırasında kargo görevlisine herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
Kargo teslimatı sırasında ürünü kontrol ediniz, ürün ambalajında veya üründe taşıma kaynaklı herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine lütfen zabıt tutturunuz ve www.sabuncuklar.com ile iletişime geçiniz, bu durumda ürün tarafımızca değiştirilecektir, aksi takdirde kargo yetkilisi teslim alanından ayrıldığında taşıma kaynaklı ürün hasarından www.sabuncuklar.com sorumlu değildir.